Hary i Janson

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom najwyższej jakości maszyny leśne, rolnicze oraz komunalne z profesjonalnym doradztwem w doborze.
Jeżeli chcą Państwo zamówić rozdrabniacz bijakowy, ciągnik, sprzęt zimowy czy też transporter, jesteśmy zawsze gotowi pomóc – na podstawie Państwa indywidualnych wymagań doradzimy takie modele, które sprawdzą się najlepiej.
Dzięki temu mogą Państwo korzystać ze sprzętu, który niezawodnie sprawdzi się w wyznaczonych pracach.

Jesteśmy Twoim solidnym partnerem w biznesie.
Reprezentujemy znane w Polsce renomowane marki europejskie:

W naszej ofercie posiadamy również inny osprzęt roboczy: kosiarki rotacyjne, rozdrabniacze, pługi wirnikowe, lemieszowe, przyczepy samozbierające, brony, siewniki i in.
Chętnie udzielamy dodatkowych informacji.
Wszystkie prezentowane maszyny przystosowane są do ciągłej pracy, o każdej porze roku, w różnych warunkach terenowych oraz w wielu dziedzinach gospodarki m.in.:
  • służbach komunalnych
  • rolnictwie
  • leśnictwie
  • melioracjach
Szukając pomysłu na skuteczną promocję postanowiliśmy prezentować oferowane maszyny w czasie pracy. Okazało się, że rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, świadczone wysoko specjalistycznym sprzętem przerodziło pomysł na promocję w osobny, bardzo istotny segment działalności naszej firmy.
Połączenie wiedzy dotyczącej sprzedawanych maszyn z praktycznym ich stosowaniem stanowi gwarancję, że zakupiony u nas sprzęt będzie profesjonalnie dobrany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
W ramach prowadzonej działalności nawiązaliśmy współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i z Uniwersytetem Rolniczym Krakowie. Wspólnie prowadzimy projekty mające na celu poprawę stanu zadarnienia wałów przeciwpowodziowych Wisły i Odry.
Na naszych stronach znajdziecie Państwo nowoczesny sprzęt – odpowiadający Waszym wymaganiom, pozwalający skutecznie konkurować na rynku usług.