Hary i Janson - solidny partner w biznesie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostaw profesjonalnego sprzętu wykorzystywanego w segmentach utrzymania zieleni, prac komunalnych, leśnych, odśnieżania i innych.

Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości maszyny wyprodukowane w Europie: Kosiarki bijakowe do ciągnikówkosiarki bijakowe do koparek i koparko ładowarek, rębaki mobilne, rębaki ciągnikowe, ciągniki górskie, specjalistyczne ciągniki do koszenia skarp autostrad i wałów przeciwpowodziowych, Łyżki koszące, sprzęt melioracyjny, rozdrabniacze leśne, transportery komunalne i inne.

Jeżeli szukają Państwo takiego sprzętu jak: kosiarki bijakowe, ciągnik do koszenia skarp, rębaki mobilny lub ciągnikowe, sprzęt zimowy czy też pojazdy komunalne na podstawie Państwa indywidualnych wymagań doradzimy takie modele, które sprawdzą się najlepiej.

Dzięki temu nasi Klienci zawsze korzystają ze sprzętu, który niezawodnie sprawdzi się w wyznaczonych pracach. Do każdego oferowanego sprzętu prowadzimy sprzedaż części zamiennych oraz serwis. 

 

Reprezentujemy znane w Polsce renomowane marki europejskie:

 

W naszej ofercie posiadamy również inny osprzęt roboczy: kosiarki rotacyjne, rozdrabniacze, pługi wirnikowe, lemieszowe, przyczepy samozbierające, brony, siewniki i inne.

Chętnie udzielamy dodatkowych informacji.

Wszystkie prezentowane maszyny przystosowane są do ciągłej pracy, o każdej porze roku, w różnych warunkach terenowych oraz w wielu dziedzinach gospodarki m.in.:

  • służbach komunalnych
  • rolnictwie
  • leśnictwie
  • melioracjach

Szukając pomysłu na skuteczną promocję postanowiliśmy prezentować oferowane maszyny w czasie pracy. Okazało się, że rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, świadczone wysoko specjalistycznym sprzętem przerodziło pomysł na promocję w osobny, bardzo istotny segment działalności naszej firmy.

Połączenie wiedzy dotyczącej sprzedawanych maszyn z praktycznym ich stosowaniem stanowi gwarancję, że zakupiony u nas sprzęt będzie profesjonalnie dobrany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W ramach prowadzonej działalności nawiązaliśmy współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i z Uniwersytetem Rolniczym Krakowie. Wspólnie prowadzimy projekty mające na celu poprawę stanu zadarnienia wałów przeciwpowodziowych Wisły i Odry.

W ramach prowadzonej działalności nawiązaliśmy współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i z Uniwersytetem Rolniczym Krakowie. Wspólnie prowadzimy projekty mające na celu poprawę stanu zadarnienia wałów przeciwpowodziowych Wisły i Odry.