Sprzedawca roku 2020! kosiarki bijakowe MÜTHING!

Sprzedawca kosiarek bijakowych roku 2020
Najszerszy Sprzedawca kosiarek bijakowych roku 2020

Współpracujemy z dostawcą kosiarek już ponad 10 lat. Każda kosiarka bijakowa MUTHING to produkt wysokiej jakości o zrównoważonej cenie. Szybka dostępność części zamiennych w sezonie koszenia to bardzo duży atut firmy.

Dziękujemy naszym Klientom, ponieważ to dzięki Wam zostaliśmy wyróżnieni kolejny raz jako najlepszy dealer marki MUTHING!

2020 nie był łatwy jednak ciężka praca naszej ekipy Hary i Janson przyniosła wspaniałe efekty! Nie tylko doradzamy i dobieramy odpowiedni sprzęt dla naszych Klientów ale również naprawiamy kosiarki, dostarczamy części zamienne do każdej kosiarki bijakowej MUTHING na terenie całego naszego kraju.

Kosiarka bijakowa MUTHING to popularny i sprawdzony produkt na polskim rynku. Szeroki zakres asortymentu to mocna strona niemieckiego producenta: komunalne, rolnicze, do sadów i winnic, przednie, tylne, boczne, tylno-boczne.

Prowadzimy też serwis oraz wysyłkową sprzedaż części zamiennych do wszystkich kosiarek bijakowych MÜTHING.

Ale Nowy Rok to też nowe wyzwania! Zapraszamy do współpracy!
Mamy dla Państwa przygotowane nowe rabaty na kosiarki zamówione przed sezonem 2021. Również na części zamienne obowiązuje dodatkowy rabat 10% do zamówień złożonych i zrealizowanych do końca marca 2021.

Nasi spedytorzy również przygotowali specjalną ofertę transportu, dlatego warto dokonać zakupów przed sezonem koszenia.