Najlepszy wynik sprzedaży kosiarek bijakowych MÜTHING w 2019!

Certyfikat sprzedawcy roku kosiarek bijakowych MUTHING

Mamy przyjemność pochwalić się najlepszym wynikiem sprzedaży kosiarek bijakowych MUTHING w 2019 roku na polskim rynku.

Współpracujemy z dostawcą kosiarek już ponad 10 lat. Każda kosiarka bijakowa MUTHING to produkt wysokiej jakości o zrównoważonej cenie. Szybka dostępność części zamiennych w sezonie koszenia to bardzo duży atut firmy.

Dziękujemy naszym Klientom, ponieważ to dzięki Wam zostaliśmy wyróżnieni jako najlepszy dealer marki MUTHING w roku 2019.

To również ciężka praca naszej ekipy Hary i Janson! Nie tylko doradzamy i dobieramy odpowiedni sprzęt dla naszych Klientów ale również naprawiamy kosiarki, dostarczamy części zamienne do każdej kosiarki bijakowej MUTHING na terenie całego naszego kraju.

Kosiarka bijakowa to popularny i sprawdzony produkt na polskim rynku. Szeroki zakres asortymentu kosiarek bijakowych MUTHING to mocna strona niemieckiego producenta: komunalne, rolnicze, do sadów i winnic, przednie, tylne, boczne, tylno-boczne.

Prowadzimy też serwis oraz wysyłkową sprzedaż części zamiennych do wszystkich kosiarek bijakowych MÜTHING.

Ale Nowy Rok to też nowe wyzwania! Zapraszamy do współpracy!
Mamy dla Państwa przygotowane nowe rabaty na kosiarki zamówione przed sezonem 2020. Również na części zamienne obowiązuje dodatkowy rabat 10% do zamówień złożonych i zrealizowanych do końca lutego 2020.

Nasi spedytorzy również przygotowali specjalną ofertę transportu, dlatego warto dokonać zakupów przed sezonem koszenia.